ICNET  s. r. o.

IT specialista JUNIOR

ICNET s. r. o.
  • na pohlaví nezáleží4
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Jsme zavedená veselá rodinná firma zabývající se vývojem aplikací a IT řešení pro naše zákazníky zvučných jmen! V současnosti expandujeme a hledáme výpomoc do našeho přátelského týmu, možno i z řad studentů VŠ - technického zaměření. Jedná se o různorodou práci dle Vašich preferencí (práce s daty, tabulkami, tvorba datových struktur, programování, podpora prodeje apod.).

Nabízíme

Prima ohodnocenou práci v mladém přátelském kolektivu, řádku benefitů a stabilní zázemí. Tak neváhejte a zkuste to s námi!

Požadujeme

Nemusíte mít kdovíjaké zkušenosti (znalost jazyka SQL nebo C# velkou výhodou), ale důležitá je Vaše motivace, pracovní nasazení a chuť učit se! Preferujeme a nabízíme dlouhodobou spolupráci s možností profesního růstu.

Pracovní zkušenosti

Administrativní pracovník/ce3 měsíce

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina