Načítání ukázky profilu...

Vítáme Vás na stránkách Daywork

Portál vznikl za podpory města Praha společně s fakultou informačních technologií ČVUT. V říjnu 2017 byl uveden na trh. V databázi máme přes 3600 brigádníků, kteří během studií rádi nasbírají zkušenosti z pracovišť kterými jsou kanceláře, obchody, veletrhy, hotely, restaurace a jiné.
Portál již spolupracuje s desítkou vysokých a středních škol, které podporují jeho růst.

Jak portál funguje?

Po registraci Vaší firmy, budete moct zadat nabídku brigády do systému, která se následně spáruje s vhodnými uchazeči, kteří splňují Vaše nastavená kritéria. Například: administrativní zkušenosti spolu s angličtinou na základní úrovni.

Vhodným uchazečům bude nabídnuta Vaše brigáda v jejich seznamu brigád zdarma. Rozeslání emailů vhodným brigádníkům s Vaší brigádou spolu s možností inzerát topovat je zpoplatněno dle přiloženého ceníku.

O uchazečích, kteří projeví zájem o brigádu Vás budeme informovat přes email. Profily uchazečů si budete moct následně projít na portále daywork a vybrat ty nejlepší kandidáty. Brigádníkům následně můžete zasílat zprávy s dotazy, či je pozvat na osobní pohovor. Když si budete jisti, můžete vyzvat brigádníka k potvrzení účasti na brigádě přes portál, na které dostanete do 24 hodin hodin vyjádření.

Ceník brigád

Zdarma
0,- Kč
  • brigáda bude uveřejněna
3 brigády měsíčně zdarma, každá další v měsíci za 120,- Kč
E-mail brigádníkům + topování brigády
250,- Kč
  • brigáda bude po dobu dvou týdnů umístěna na horních pozicích v seznamu brigád
  • vhodným brigádníkům bude rozeslán e-mail s Vaší brigádou
  • brigáda bude uveřejněna

Nejsme plátci DPH (uvedené ceny jsou bez DPH)

Ukázka profilu

Načítání ukázky profilu...