Načítání ukázky profilu...

Vítáme Vás na stránkách Daywork

Portál vznikl za podpory města Praha společně s fakultou informačních technologií ČVUT. V říjnu 2017 byl uveden na trh. V databázi máme přes 2000 brigádníků, kteří během studií rádi nasbírají zkušenosti z pracovišť kterými jsou kanceláře, obchody, veletrhy, hotely, restaurace a jiné.
Portál již spolupracuje s desítkou vysokých a středních škol, které podporují jeho růst.

Jak portál funguje?

Po registraci Vaší firmy, budete moct zadat nabídku brigády do systému, která se spáruje s uchazeči, kteří splňují Vaše kritéria. Například: administrativní zkušenosti spolu s angličtinou na základní úrovni.

Vhodným brigádníkům bude následně zaslán email s novou nabídkou práce. O nových uchazečích, kteří projeví zájem Vás budeme informovat přes email. Profily uchazečů si budete moct následně projít na portále daywork a vybrat ty nejlepší kandidáty.

Brigádníkům můžete zasílat zprávy s dotazy přes portál či je pozvat na osobní pohovor. Když si budete jisti vyzvete brigádníka k potvrzení účasti na brigádě. Do 24 hodin dostanete vyrozumění. Doporučujeme vybírat i náhradníky, kterým bude výzva k potvrzení účasti zaslána automaticky, když Vámi privilegovaný brigádník účast nepotvrdí či odmítne.

Ukázka profilu

Načítání ukázky profilu...