Načítání ukázky profilu...

Vítáme tě na stránkách Daywork,

kde najdeš nabídky brigád z různých pracovišť, kterými jsou kanceláře, obchody, hotely, restaurace, veletrhy, kulturní akce a jiné.

Portál vznikl za podpory města Prahy společně s Fakultou informačních technologií ČVUT. Každý den nabízíme nové brigády, na které můžeš po založení profilu reagovat jednoduchým kliknutím na tlačítko “mám zájem”. Firmě se tak zobrazí tvůj profil. Cílem portálu je obohatit studenty zajímavými pracovními zkušenostmi, během jejich studií zprostředkovat praxi a v neposlední řadě navázat na pracovní poměr.

V čem je portál jiný?

Hodnocení, která budeš získávat po každé proběhlé brigádě, přispějí k celkové atraktivitě tvého profilu a tím i snadnějšímu přístupu ke brigádám.Do budoucna budeš moct využít hodnocení jako certifikovanou přílohu k životopisu.

V kalendáři si můžeš vyznačit dny kdy máš školu či jiné aktivity a tak se vyhneš pročítání brigád v termínech, které by se ti nehodily.

Jak daywork funguje?

Portál páruje tvoje znalosti a zkušenosti s aktuální nabídkou brigád. Ve svém profilu proto uveď co nejvíce informací. I několikadenní pracovní zkušenost může být dobrým pojítkem pro firmy. Doporučujeme nasbírat alespoň tři dobrá hodnocení, aby se ti firmy mohly začít ozývat samy.

Ukázka profilu

Načítání ukázky profilu...