NPC Solutions, s.r.o.

Odměna za doporučení

6. 2. 2023 - 10. 2. 2023
NPC Solutions, s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží5
  • Vysoká škola

Pracovní náplň

Hledáme studenty kteří pracovali v provozech s brigádníky nebo s více pracovišti nebo s nepravidelnou pracovní dobou a alespoň s 15 zaměstnanci. Příklad oborů - Hostesky / Hotely a jiné Ubytování / Služby / Retail / Gastro / Restaurace / Kavárny / Bary / Autodoprava / a další.

Náplní práce je jen předání kontaktu, případně domluvení schůzky s vedoucím pracovníkem v dané společnosti. My už se postaráme o představení naší aplikace a další komunikaci. Odměna na základě předaných kontaktů na společnosti, které začnou naši aplikaci používat.

Nabízíme aplikaci pro automatizaci plánování směn a procesů s tím spojených, která šetří vedoucím pracovníkům desítky hodin práce každý měsíc. Aplikace je dostupná i v mobilu. Jako brigádníci si snadno zažádáte o neobsazené směny, výměnu směn, zadáte své časové možnosti i zaevidujete příchod na směnu. Vedoucí směny naplánuje automaticky, výměny směn jednoduše potvrdí a na konci měsíce vytiskne připravený honorářový list.

Reference a další informace o aplikaci najdete na našich stránkách. Rádi Vám o aplikaci, jejich výhodách a vhodnosti pro daný typ provozu řekneme více. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
https://www.planujsmeny.cz/#Reference

Nabízíme

Výše Vaší odměny je nastavena podle počtu zaměstnanců, pro představu:
Společnost s 15 zaměstnanci - odměna 3 780 Kč
Společnost se 30 zaměstnanci - odměna 5 400 Kč
Společnost s 60 zaměstnanci - odměna 8 600 Kč
Společnost se 125 zaměstnanci - odměna 27 600 Kč
Společnost s 250 zaměstnanci - odměna 44 500 Kč

Znalosti

Vzdělání student

Konfekční údaje a věk

Věknad 18 let

Lokalita brigády

Praha i okolí