AQUION, s.r.o.

Projektant asistent

  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola
  • Řidičský průkaz sk. B
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě

Pracovní náplň

Hledáme brigádníky - asistenty projekce. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci, která může přerůst i v trvalou spolupráci. Hledáme kolegu/kolegyni na brigádu jako asistenta projekce v oblasti inženýrských sítí, vodohospodářských staveb a městského inženýrství. Jde o pomoc s projekční a inženýrskou činností.
Rádi se učíte novým věcem? Chcete se naučit také něco nového? Komunikujete rádi se zákazníky a úřady? Součástí této práce jsou nejen pomocné práce, ale také spolupráce na inženýrské činnosti a tvorbě projektů.

Chcete-li pomáhat s projekty pro zajištění budoucího rozvoje a vylepšení vodohospodářské, technické a dopravní infrastruktury a zároveň si zajistit nebo prohloubit praktické zkušenosti, pošlete svůj CV a motivační dopis na e-mail uvedený u inzerátu.

Nabízíme

- práci na dobrém místě v Praze s dobrou dopravní dostupností,
- moderně vybavenou kancelář a nadstandardní využívání IT na malou firmu,
- projektování v AutoCADu, u liniových staveb na modelu - vlastní program Siteflow,
- spolupráci v malém kolektivu,
- možnost podílet se na projektech ze všech oblastí vodního hospodářství a technické infrastruktury,
- příležitost profesionálního rozvoje.

Požadujeme

- studenta stavební fakulty a případně praxi v projektování vodohospodářských staveb, staveb technické nebo dopravní infrastruktury nebo pozemních staveb,
- schopnost dobře komunikovat se zákazníky, úřady a zainteresovanými stranami, samostatnost a spolehlivost,
- pokročilejší úroveň kreslení v AutoCADu,
- znalost angličtiny alespoň na dobré pasivní úrovni,
- řidičský průkaz skupiny B

Znalosti

Vzdělání student
Řidičský průkazSkupina B
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Správa Linux
Tabulky (Excel)