Prodejní asistentka

Prodejní asistentka (brigáda zrušena)

Český národní podnik s.r.o. MANUFAKTURA
  • na pohlaví nezáleží10

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávu
0Kč / hod

Pracovní náplň

Pro naše pražské obchody s kosmetikou a lázeňskými doplňky hledáme šikovné a aktivní PRODEJNÍ ASISTENTKY NA VÁNOČNÍ BRIGÁDU pro intenzivní spolupráci v prosinci 2017.

Nabízíme

Intenzivní spolupráci na vánoční brigádu v prosinci 2017
Dohodu o pracovní činnosti na dobu určitou (do 31.12.2017)
Rozpis směn naplánovaný předem dle vašich časových možností (ranní, odpolední, celodenní směny)
Mzdu až 140,- Kč/hod.
Vstupní zaškolení
Vzorky kosmetických produktů a další zaměstnanecké výhody
Možnost další spolupráce

Více o společnosti na: www.manufaktura.cz, Facebook

Požadujeme

Aktivní přístup k zákazníkovi
Profesionální vystupování
Zodpovědnost, spolehlivost
Dobré komunikační schopnosti
Znalost AJ
Z důvodu práce s finanční hotovostí požadujeme věk 18+
Odpovědi na inzerát zasílejte na adresu: monika.novotna@manufaktura.cz, do předmětu emailu uvádějte heslo: "Vánoce - PRAHA".

Lokalita brigády

Celá Praha