Centrum Paraple, o.p.s.

Brigáda v kavárně Centra Paraple

  • žena1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
100Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme spolehlivou servírku, nejlépe studentku VŠ na pozici samostatné obsluhy v naší kavárně.
Máš rád/a vůni kávy a vždycky sis chtěl/a vyzkoušet práci v kavárně? Baví Tě práce s lidmi? Tak pojď a ozvi se nám, právě hledáme prima kavárnici/kavárníka.
Hledáme někoho, kdo je připravený dělat práci svědomitě, s úsměvem na tváři a je vstřícný k případné pomoci našim klientům na vozíku. Jedná se především o odpolední směny od 12 do 21 hod. a některé víkendy.

Nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout:
- spolupráci na DPP/DPČ za 100 Kč/hod.
- pohodovou práci bez stresu
- zázemí neziskové organizace s dobrým jménem
- přátelskou atmosféru paraplecího týmu, který táhne za jeden provaz
- podporu prima šéfové Aleny
- možnost účastnit se různých kulturně-společenských akcí a mnoho dalšího

Požadujeme

Co bys měl splňovat?
- mělo by na Tebe být spolehnutí
- měl bys být ochoten učit se
- měl bys být pozitivně naladěn
- měl bys mít aktivní přístup k práci

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina