Věda nás baví o.p.s.

Lektor kroužku pro děti (6-12 let) 210-410 Kč/hod (brigáda zrušena)

  • na pohlaví nezáleží20

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávu
180Kč / hod

Pracovní náplň

Pro naše vědecké kroužky pro děti v ZŠ (děti 6-12 let) či MŠ v Praze a blízkém okolí hledáme šikovné lektorky a lektory.
Nemusíte se bát náročnosti, vše je orientováno na malé děti, tedy nic složitého. Např. si řekneme něco o vulkanismu, postavíme soptící sopku a zažijeme spoustu zábavy.
Kroužek probíhá 1x týdně, celkem je 14 lekcí během pololetí.
Možnost více kroužků v týdnu.

Vhodné pro studenty, absolventy či doktorandy SŠ i VŠ, aktivní pedagogy i rodiče na rodičovské dovolené, vedoucí kroužků pro děti nebo učitele kroužků.

VÍCE INFORMACÍ A REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ NALEZNETE NA http://www.vedanasbavi.cz/kariera-lektor.

Těšíme se na spolupráci
Věda nás baví
www.vedanasbavi.cz

Kontaktní osoba
Kateřina Žďánská
lektori@vedanasbavi.cz
+ 420 722 944 370

Nabízíme

• vedení odpoledních kroužků VĚDA NÁS BAVÍ pro děti na 1. stupni ZŠ nebo MŠ:
• mzda 210 až 410 Kč/hod (dle praxe a místa pracoviště)
• příplatek za více kroužků
• rozsah práce dohodou 1 až 6 hodin týdně
• možnost výběru pracoviště (jsme na různých školách v Praze)
• zaškolení
• kompletní materiály na lekce
• cennou pedagogickou praxi
• práce na celé pololetí
• nástup možný i během pololetí
• možnost dlouhodobé spolupráce

Požadujeme

• zájem o práci s dětmi
• trestní bezúhonnost
• minimálně 18 let
• zájem o vědu
• praxe a odbornost výhodou, ale ne nutnou podmínkou

Lokalita brigády

Celá Praha