Animátor videí v intuitivním softwaru Vyond

Petr Zelenka
  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Pracovní náplň

Ahoj,

Jsme Hackerly at PwC, mezinárodní konzultační síť, jejíž mise je objevovat a šířit lepší způsoby práce tak, aby inspirovala 10 milionů lídrů do roku 2030 stát se nejlepší verzí sebe sama.

Právě k nám do týmu hledáme video animátora a to nejlepší na tom je, že nepotřebuješ žádné předchozí zkušenosti, jen chuť se učit a pořádně na sobě makat!

Projekt:
Naší vizí je vytvoření světového vzdělávacího video produktu (knihovny) během následujících dvou let. Naučíme tě s intuitivním animačním softwarem, ve kterém budeš vytvářet krátká 2D micro-learningová videa a převádět tak naše scénáře do animované reality. Čeká tě extrémně kreativní práce - design postaviček, scén, přechodů a vlastně celého animovaného videa. Samozřejmě tě vším provedeme a vždycky budeš mít koho se zeptat, takže no worries!

Nabízíme

Co nabízíme:
práci na globálním projektu pro renomovanou inovativní společnost (nakoukneš pod pokličku fungování celé společnosti, práci s experty ve svém oboru, super zářez do CVčka, získáš referenci do budoucna i možnost dlouhodobé spolupráce a unikátní know-how)
flexibilní zaměstnání (přizpůsobení pracovních hodin dle školy) a stálý příjem, smysl v práci a reálné výsledky
práci v přátelském, mladém a vysoce ambiciozním kolektivu
vlastní místo v cool co-worku s pracovním prostředím jako v Googlu
spolupráci s product development teamem, příležitost rychle se učit a vypracovat (to co by ti trvalo 2-5 let, u nás zvládneš za pár měsíců)
mentoring a úzká spolupráce se zakladateli společnosti
zkušenost s prací v rychle se rozvíjejícím odvětví EdTech

Požadujeme

Požadavky:
chuť se učit, vzdělávat a především se pořádně bavit a pracovně posouvat!
zájem o design, video tvorbu a product development (předchozí zkušenosti jsou vítané, ne však povinné)
kreativita, proaktivní přístup
angličtina na úrovni B2

Nezapomeň, klíčová je tvoje motivace a chuť na sobě makat, ne léta praxe, které chápeme, že při studiu ještě nemůžeš mít. Pokud ti to všechno dává smysl, pošli nám o sobě pár řádek (stručný CVčko, výsledek MBTI testu a krátce proč bychom si měli vybrat právě tebe).

Pokud tě vybereme do 2. kola dostaneš easy testovací projekt, na kterém budeme chtít vidět hlavně tvojí motivaci, kreativitu a snahu učit se:). Budeme se těšit!

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Konfekční údaje a věk

Věknad 18 let

Fotogalerie

Videa