Firemní recepční - 3x týdně 4 hod.

Bisnode Česká republika, a.s.
  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola
  • Řidičský průkaz sk. B
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
120Kč / hod

Pracovní náplň

Proč hledáme recepční na part-time?
Rádi bychom posílili naši recepci a k stálé kolegyni našli šikovnou brigádní výpomoc. Umíme Ti nabídnout dlouhodobou spolupráci a pravidelný výdělek během celého roku a nárazově intenzivnější výdělek například během dovolené kolegyně (budeš zastupovat). Bude Tě nejspíš zajímat, že jsme mezinárodní švédská firma zabývající se daty, analytikou a vyhodnocováním rizik. Pokud jsou tvým studijním oborem finance, marketing, obchod nebo třeba ekonomika, můžeš si u nás napsat třeba i svou diplomovou práci. A když budeš chtít, po škole třeba i nastoupit na některou z odborných pozic.

Jako recepční bys nám zatím pomáhala v těchto věcech:
* starost o kanceláře, zásobování kuchyněk, zasedačky
* vyřizování telefonátů, centrální pošty
* uvádění návštěv, zajišťování občerstvení na meetingy a školení
* různorodá administrativa, výpomoc marketingu a office managerovi

Nabízíme

Za dlouhodobou spolupráci ti rádi nabídneme věci jako:
* příjemné prostředí kanceláří přímo u metra Stodůlky
* stabilní příjem, který po zapracování poroste
* zaučení i do prací pro jiná oddělení jako je marketing, HR a finance (dle tvých preferencí a schopností)
* a výhledově se třeba můžeme domluvit i na téma tvé diplomové práce

Požadujeme

Než se přihlásíš, promysli si prosím, jestli:
* máš při škole čas například 3x týdně odpoledne
* se nebojíš používat mluvenou angličtinu do telefonu
* ráda jednáš s lidmi a pomáháš jim v práci
* jsi zběhlým uživatelem MS Office a dobře píšeš na klávesnici
* Ti bude vyhovovat kancelář v moderním office parku na metru Stodůlky s kopou přátelských kolegů kolem :-)

Pokud sis odpověděla na vše kladně, určitě nám pošli své CV. Rádi se sami Ti ozveme.

Pracovní zkušenosti

Administrativní pracovník/ceMěsíc
RecepčníMěsíc

Znalosti

Vzdělání student
Řidičský průkazSkupina B
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)
Dokumenty (Word)
Úprava fotografií