číšník/servírka - barista

Costnatur a.s.
  • na pohlaví nezáleží1
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
100Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme nové, šikovné kolegy do našeho týmu na pozici obsluha/barman.
Nemusíš být profesionál. Stačí, že máš aktivní a příjemný přístup k zákazníkům. Vše tě rádi zaučíme. Tvoje náplň práce bude aktivně nabízet nápoje a jídlo, starat se o bar a zajistit spokojenost hostů.

Jsme první a jediná deskoherní kavárna/bar v Praze, která nabízí více jak 600 deskových her. V týdnu máme otevřeno od 17:00-23:00 a o víkendech 12:00-23:00.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu (směny si vždy volíš na celý měsíc v cca půlce předchozího měsíce). Na dnech volna se dá vždy domluvit.
Vše tě naučíme (jak správně čepovat pivo, příprava kávy, koktejly, komunikace se zákazníky...).
Nápoje a jídlo na směně zdarma.
Hraní deskovek zdarma.
100kč/ hodina plus dýška po směně (cca 300-500kč)
Přátelský kolektiv a férový šéf.

Požadujeme

Zkušenosti nejsou nutné, ale požadujeme vůli se učit.
Pracovitost a aktivní prodej nápojů a pokrmů hostům.
Mít čas jak v týdnu, tak o víkendech.
Příjemné vystupování a upravený vzhled.

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina