Dispečer / přípravář / PRÁCE Z DOMOVA

Altitudo s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
150Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme platného člena týmu, který bude naší podporou z kanceláře (MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA).

Ideální pozice pro člověka se zkušenostmi ze stavebnictví a s organizačními schopnostmi.Vhodné i pro matky na mateřské dovolené.

Zabýváme se výškovými pracemi s použitím OOPP Především údržba budov, stavební zakázky malého rozsahu, klempířské, pokrývačské a zednické práce.

Organizace práce týmu výškových pracovníků v terénu.
Komunikace se zákazníky.
Technické zajištění zakázek - objednání materiálu a přidělení zakázek pracovníkům.
Kontrola průběhu zakázek a plnění termínů.
Příprava cenových nabídek malého rozsahu ve spolupráci s jednatelem firmy.
Případně další marketingová činnost.

Nabízíme

Různorodou práci v mladém a sympatickém kolektivu složeném z horolezců .
Práci z domova.
Progresivní platové ohodnocení dle výkonu.
Při oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.

Požadujeme

Organizační schopnosti
Aktivní přístup, zodpovědnost.
Ochotu učit se novým věcem.
Zkušenosti ze stavebnictví (i stavby svépomocí).
Důkladnost a důslednost.
Samozřejmostí při práci z domova je práce na počítači s připojením k internetu.