PRODAVAČ/KA DÁRKOVÉHO ČOKOLÁDOVÉHO SORTIMENTU

4. 12. 2017 - 31. 8. 2018
Chocotherapia s.r.o.
  • žena3
  • Střední škola
  • angličtina
100Kč / hod

Pracovní náplň

Do našeho obchůdku v centru Prahy hledáme kolegyni/kolegu na pozici prodavač. Pokud si svoji směnu nechceš jen odstát, ale jsi kreativní a samostatný, tak hledáme právě Tebe.

Nabízíme

Nabízíme:

- práce se zázemím rodinné importní firmy
- práce v atraktivním prostředí v zavedené prodejně v Pasáži Dlouhá
- fixní mzda + motivační odměna z prodeje
- sleva na kompletní sortiment naší nabídky
- nástup možný ihned

Požadujeme

Požadujeme:

- vynikající komunikativní schopnosti, příjemné vystupování
- flexibilita, loajalita a spolehlivost!!!
- kreativita – výzdoba obchodu a výloh, tvorba dárkových košů, dárkové balení čokolád
- komunikativní znalost angličtiny
- nadšení a pozitivní vztah k sortimentu
- znalost historie a základy výroby čokolády, popřípadě ochota se naučit
- základní znalost práce na PC, orientace na sociálních sítích výhodou

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)
Úprava fotografií

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let