S novým rokem nová brigáda - řidič/řidička

Dantoya Car Management s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží10
  • Střední škola
  • Řidičský průkaz sk. B
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
140Kč / hod

Pracovní náplň

Potřebujete svoji pracovní činnost flexibilně skloubit s Vašimi dalšími aktivitami ?

Rád/ráda řídíte ?

Pak hledáme právě Vás - řidiče a řidičky!

Jsme silná a ryze česká společnost.
Provozujeme osobní automobilovou přepravu podle nových měřítek kvality za využití moderních mobilních aplikací.

Do našeho týmu stále sháníme nové kolegy, kteří budou vozit zákazníky po Praze našimi vozidly, bez trvalého sledování z dispečinku, přitom Vám ale bude k dispozici veškerá podpora a potřebné zázemí.

Nabízíme

Co nabízíme:
- flexibilní plánování směn podle svých časových možností přes náš online systém, na výběr je ranní, odpolední a noční
- práci v moderně vybavené automobily (nepoužíváte vlastní vůz ani vlastní telefon)
- certifikované školení a studijní materiály
- příjemnou brigádu bez tlaku
- fixní mzdu s výkonnostním bonusem
- žádné vstupní poplatky
- lidský přístup a férové jednání.

Požadujeme

Co požadujeme:
- platný řidičský průk. sk. B (najeto alespoň 10.000 km)
- věk minimálně 21 let
- čistý výpis z rejstříku trestu
- v bodovém přehledu řidiče by nemělo být aktuálně 6 a více bodů nebo 7 bodový přestupek
- dobrou orientaci po Praze
- komunikovat v Aj či jiném světovém jazyce (stačí základní úroveň)

Splňujete všechny naše požadavky ?

V motivačním dopise nám zašlete své kontaktní údaje a my se Vám co nejdříve ozveme.

Těšíme se na Vaši odpověď !

Znalosti

Vzdělání absolvent
Řidičský průkazSkupina B
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Lokalita brigády

Praha i okolí