Farmářská prodejna Břevnov

1. 1. 2018 - 31. 12. 2018
ŠAFRÁNKA, s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1
  • angličtina
127Kč / hod

Pracovní náplň

Jsme certifikovaný pěstitel a distributor ovoce a zeleniny s "rodokmenem" od českých a prověřených zahraničních farmářů. Do našeho nového ukázkového farmářského obchůdku v Praze na Bělohorské ulici hledáme šikovného brigádníka
Náplň práce: komunikace se zákazníky (předání informací o produktech, záznam jejich požadavků...), prodej zboží (práce na kase, denní závěrka), péče o sortiment (vytřídění, doplňování, odpisy...), úklid provozovny. V případě zájmu pošlete Váš stručný životopis na: mtiptova@toplead.cz

Pokud se Vám naše nabídka líbí, tak nám napište pár řádek o Vašich dosavadních pracovních zkušenostech a nebo pošlete stručný životopis. My se Vám následně ozveme a rádi se s Vámi u nás potkáme a vše probereme.

Nabízíme

Lidský přístup, u nás nefunguje žádná nadřazenost, všichni jsme na jedné lodi a vzájemně se potřebujeme.
Směny UT, PA (9-19) PO-PA 9-19 a 1x14 dní SO 8-14 (směny si střídáte s kolegyní, je
prodavačka: 100,--/hodina čistého + podíl z obratu
nástup od ledna

Požadujeme

Člověka, který rád mluví s lidmi a baví ho prodávat.
Jeho okolí si ho cení jako zodpovědného a spolehlivého parťáka.
Je pro něj důležité, jaké má jeho práce výsledky.
Umí pracovat s penězi a nebo je schopen se to rychle naučit.

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina