Dětská agentura Kroužky, s.r.o.

Parťák/čka pro dětské kroužky, 110,- - 500,- Kč/lekce

  • na pohlaví nezáleží15

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
165Kč / hod

Pracovní náplň

Na následující tři měsíce hledáme lektory a lektorky pro dětské kroužky do škol a do školek v Praze.

Pokud máte vztah k dětem a nebojíte se nové výzvy, může to být práce právě pro vás.

Pořádáme dětské kroužky v nejrůznějších oborech a přijmeme ještě několik lektorů/lektorek na období od dubna do června.

Volné kroužky a lokality:

Badatelský kroužek(poznávání přírodních zákonů pomocí jednoduchých pokusů) - Smíchov, Lipence, Střešovice, Čelákovice, Kamýk, Zdiby, Horní Počernice, Horoměřice, Běchovice, Štěrboholy, Uhříněves, Prosek, Bohnice, Horní Měcholupy

IT kroužek - Roztyly, Kyje

Kroužek elektro - Dolní Chabry, Vinohrady, Modřany

Angličtina - Modřany, Břevnov, Žižkov

Hip hop - Vinohrady, Kamýk

Tanečky - Hůrka

Zumba - Koloděje

Badminton - Hloubětín, Koloděje

Jóga - Háje

Kroužky jsou vždy jednou týdně. Délka lekce je od 30 do 90 min., záleží na druhu kroužku.

Odměna se pohybuje v rozmezí od 110,- do 500,- Kč za lekci podle druhu a lokality kroužku.

Vyznáte se v některém z výše uvedených oborů? Máte s ním nějakou zkušenost? A dává vám smysl vaše dovednosti a vědomosti předat dále?

Pak neváhejte a ozvěte se nám. Staňte se profi parťákem pro budoucí generaci.

Nabízíme

- smlouvu na DPP nebo ŽL;
- volbu dní, místa i času práce podle vašich možností;
- zdarma akreditovaná školení MŠMT, vč. pedagogického minima;
- mzdu 110 - 500 Kč/lekce;
- pomůcky i metodiky ke kroužku;
- bohatou praxi s dětmi.

Jako bonus za dobrou práci získáte partu prcků, kteří se na vás budou moc těšit, uznání spokojených rodičů a naše reference pro vašeho budoucího zaměstnavatele, či potvrzení o praxi pro vaše další studium.

Přidejte se k našemu nadšenému týmu a zažijte super brigádu, na kterou budete dlouhé roky vzpomínat. :-)

Ozveme se vám obratem!
Tým Kroužky

Požadujeme

- věk 18+;
- trestní bezúhonnost;
- zodpovědnost a spolehlivost;
- tělesnou i psychickou odolnost (děti jsou akční, chce to výdrž).

Lokalita brigády

Praha i okolí