Sales Support

Sales Support (brigáda zrušena)

SENS Foods CZ s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola
  • angličtina
  • němčina

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
100Kč / hod

Pracovní náplň

SALES SUPPORT – 100 Kč/h.
Zajímá tě obchod a chceš dělat na projektu, který dává smysl? Tak hledáme právě tebe!
Do našeho mladého rostoucího týmu ve start-upu hledáme ideálně studenta/ku se zaměřením na obchod na pozici SALES SUPPORT.
Náplň práce je především market research, kde budeš vyhledávat a hodnotit různé potencionální zákazníky a zadávat je do databáze. Dále by si měl nastarosti administrativní podporu salesu, kde bys vyřizoval objednávky a zalistovací karty.
Na co se můžeš těšit? Na náš kulatý stůl s palmou uprostřed, krásnou, velkou terasu s výhledem na celou Prahu a hlavně tým mladých namotivovaných lidí.
Pokud máš pocit, že je to pozice pro tebe, napiš nám na havefun zavinac sensfoods.com.
Budeme se těšit!
SENS FOODS

Nabízíme

Možnost rychlého rozvoje, mladý kolektiv, firemní akce, občerstevní na pracovišti, možnost flexibilního plánování pracovní doby

Požadujeme

Angličtinu na komunikační úrovni

Pracovní zkušenosti

Administrativní pracovník/ceNěkolik dní

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
Němčina
IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)
Správa Windows