HR asistentka / controller

E.H.R spol. s r.o.
  • žena1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Jste studentkou bakalářského studia a chcete získat praxi v několika oblastech a zároveň mít čas na školu? U nás budete pracovat ve dvou hlavních oblastech – personalistice a ekonomice. Hledáme šikovnou slečnu do našeho týmu na dlouhodobější spolupráci, tedy ideálně až do ukončení studia.

Jako HR asistentka budete aktivně vyhledávat kandidáty na pracovních portálech a sociálních sítích, budete spravovat inzerci a naše webové stránky. Občas Vás nemine komunikace s našimi klienty a kandidáty.

Jako Control department officer budete pravidelně vyhodnocovat obraty nákupu našich klientů, zpracovávat reporty na základě faktur v MS Excel a budete i fakturovat.

Tam to však nekončí. Práce je skutečně různorodá a proto se občas přiučíte i něčemu dalšímu.

Důkladně Vás zaškolíme.

Nabízíme

• Příjemné pracovní prostředí v malém a přátelském kolektivu
• Důkladné zaškolení
• Flexibilní pracovní dobu dle Vašich možností (DPP)
• Na začátku 120,- Kč/hod., po zapracování zvýšení na 150,- Kč/hod.
• Pracoviště u metra Flora

Požadujeme

• Velmi dobrou znalost MS Office, zejména Excel
• Preciznost, spolehlivost a ochotu
• Angličtina nebo němčina na aktivní komunikační úrovni

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)