Projektový koordinátor

Renturi s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží10
  • Vysoká škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
250Kč / hod

Pracovní náplň

Cítíš, že ti pouze studium nestačí a chceš získat praxi? Hledáme talenty napříč obory ekonomických fakult. Jsi ty tím jedním talentem? Pojďme se o tom přesvědčit!

- Projekty – podle tvých znalostí a schopností ti vybereme činnosti na míru tak, aby ses toho co nejvíce naučil/a a hlavně, aby tě práce bavila.
- Vyzkoušíš si u nás průzkum trhu, rozpočty, projektové řízení, controlling, organizaci práce, a spoustu dalšího.

Nabízíme

- 250Kč/hod v čistém.
- Flexibilní pracovní dobu – sám/sama si organizuješ, kdy budeš pracovat.
- Tolik zkušeností, že se budeš divit, kolik se toho u nás naučíš. To ti můžeme ZARUČIT!
- Dlouhodobou spolupráci – není to u nás jednorázová záležitost.

Požadujeme

- Můžeš nám věnovat 20 hodin v týdnu – ideálně 4 dny v týdnu.
- Studuješ VŠ a zajímáš se o to, co bude po studiu – záleží ti na tvé kariéře.
- Máš drive a zapálení do práce – u nás klidné tempo určitě nenajdeš.
- Dokážeš v práci využít svou AJ případně jiný jazyk, třeba NJ, ta je obrovskou výhodou!

Znalosti

Vzdělání student