Agentura STUDENT s.r.o.

Admin.podpora dodavatelům - 3xtýdně - 120Kč/h - Stodůlky

  • na pohlaví nezáleží1
  • Střední škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
120Kč / hod

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím, hledáme vhodného kandidáta na administrativní podporu dodavatelům.

Jedná se o dlouhodobou brigádu na 6 měsíců.

Náplň práce:

- administrace dodavatelských dat

- zpracování dat do systému (získání dat, zadání)

- e-mailová a telefonická komunikace s dodavateli

- drobná administrativa v rámci oddělení

Nabízíme

- mzda 120Kč/h hrubého

- výplata 1xtýdně na účet nebo v hotovosti

- jistou brigádu min. na půl roku

- možnost volit si směny dle svých časových možností

- praxi ve známé společnosti

Požadujeme

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- předchozí zkušenosti s administrativou podmínkou

- dobrá znalost práce s PC (MS Office,net)

- dobré komunikační schopnosti

- možnost pracovat alespoň 3xtýdně 6-8h/den

Pracovní zkušenosti

Administrativní pracovník/ceMěsíc

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)

Lokalita brigády

Praha 5