Marketingový analytik

WebMedea services s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Radíme se strategickým marketingem podnikům jako Deloitte, Modrá Pyramida, ŘSD, CZUB a dalším. Hledáme šikovného studenta či studentku se zájmem o dlouhodobější spolupráci, ze které(ho) si postupně vychováme odborníka.

Ze začátku budeš odměňován(a) za to, že se učíš a díváš se, jak zpracováváme data, vytváříme studie a strategie. Postupně se začneš více a více zapojovat, začneš připravovat datové podklady, budeš s námi absolvovat porady a workshopy. Časem už budeš vytvářet studie samostatně. V závěru naší společné cesty budeš už ty vymýšlet strategie.

Nabízíme

Přizpůsobíme se tvým studijním povinnostem a časovým možnostem.
Od začátku uvidíš práci na reálných projektech.
Máš možnost růst s námi, včetně tvého ohodnocení :)

Požadujeme

Ideálně na konci SŠ s ambicí dále studovat, nebo na bakalářském studiu VŠ.
Analytické myšlení. Schopnost navrhnout a popsat řešení na základě získaných znalostí.
Zájem o weby a digitální marketing v jakékoliv formě.
Ochota se učit novým věcem.
Napsat nám 1,2 větičky na téma proč zrovna ty :)