Výdejce radosti, Praha

ZOOT a.s.
  • na pohlaví nezáleží10
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
100Kč / hod

Pracovní náplň

Zákaznický servis je pro nás v ZOOTu to úplně nejdůležitější, a tak hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou zážitek z návštěvy výdejny dělat ještě příjemnější.

Co budete dělat?
- hlavně si povídat se zákazníky a pomáhat jim, když budou chtít poradit se svým stylem
- občas klikat, přeci jen jsme e-shop
- vyřizovat platby, reklamace, vrácení zboží, prodloužení nebo přeobjednání balíčků
- starat se o to, aby výdejna byla krásná, protože chceme, abyste se v ní vy i zákazníci cítili jako doma

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
- dlouhodobou spolupráci – na HPP i brigádu
- neformální přátelský kolektiv, příjemné prostředí
- zaměstnanecké slevy a benefity
- podpora vzdělávání a rozvoje

Odkdy Vás potřebujeme?
- nejlépe ihned 🙂

Pokud máte pocit, že to je Vaše práce snů, neváhejte a pošlete něco o sobě (třeba životopis), a připojte informaci, na kterou výdejnu to máte případně nejblíže 🙂

Těšíme se na Vás!

Požadujeme

Jací byste měli být?
- milí, veselí, komunikativní, s věčným úsměvem na tváři
- proaktivní, nebojíte se zákazníky oslovit, poradit jim
- vyznáte se v módě – víte, které barvy k sobě ne/ladí, baví Vás vymýšlet zajímavé outfity a také radit druhým, v čem by vypadali skvěle
- máte nadhled a jen tak něco Vás nerozhází

Znalosti

Vzdělání student

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let

Lokalita brigády

Celá Praha