Hledáme posilu na správu nadačního Facebooku

15. 1. 2018 - 28. 2. 2018
Nadace dřevo pro život
  • na pohlaví nezáleží1
100Kč / hod

Pracovní náplň

Do přátelského týmu Nadace dřevo pro život hledáme posilu pro naše PR oddělení.

Tvojí prací bude zejména správa našich dvou FB profilů Dřevěná stavba roku a Stavby s vůní dřeva. Zkušenosti s administrací netřeba, vše tě naučíme. Orientace ve stavařském oboru je ovšem nutná!

Rozumíš stavařině a máš rád dřevo? Baví tě sociální sítě? Pak hledáme právě tebe!

Nabízíme

Budeš se podílet na tvorbě obsahu pro naše FB profily.
Zjistíš, co všechno obnáší práce PR.
Navážeš zajímavé kontakty ve stavařském a lesnicko-dřevařském oboru.
Pracovat budeš (většinou) z domova.
Budeš dělat smysluplnou práci, neboť budeš podporovat využívání obnovitelné suroviny (dřeva).

Požadujeme

Umíš psát česky a víš, jestli je spisovně „by jste“ nebo „byste“.
Jsi zodpovědný/á, spolehlivý/á a flexibilní.
Zajímá tě dřevo a architektura/stavařina.
Alespoň 1x týdně ti nevadí zajít na schůzku do kanceláře v Praze v Holešovicích.
Umíš, anebo se naučíš vytvořit jednoduchou grafiku.