Sekáč v Green Factory

Velvetleaf s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží4

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
110Kč / hod

Pracovní náplň

Chceš mít zajímavou brigádu, kterou skvěle skloubíš se studiem? Už nemusíš hledat! Právě teď máš jedinečnou možnost stát se součástí našeho týmu v salátových barech GREEN FACTORY – Salad Your Life. Hledáme pozitivní a usměvavé kolegy s chutí do práce. Pracovat můžeš na jedné z našich poboček v Karlíně nebo ve Florentinu.

Náplň práce:

- obsluha zákazníků,
- příprava čerstvých salátů dle přání zákazníků
- běžná provozní činnost

Nabízíme

- flexibilní plánování práce dle tvých možností
- zaměstnanecké slevy
- firemní benefity (např. volné vstupy do zoo)
- příplatek za víkend
- skvělý kolektiv a kamarádské prostředí
- pozitivní a vstřícný přístup

Požadujeme

- pozitivního ducha se smyslem pro humor
- chuť pracovat
- zručnost
- potravinářský průkaz
- min. věk 18 let
- nástup možný ihned

Lokalita brigády

Praha 1