Řidič sk. B

FERtransFER, s.r.o.
  • žena20
  • muž20
  • na pohlaví nezáleží20
  • Řidičský průkaz sk. B
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
200Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme spolupracovníky do týmu řidičů. Baví Vás řízení a chcete lépe poznat krásy Prahy? Pojďte pracovat k nám. Budete přepravovat (nejen) firemní klienty podle jejich požadavků po Praze a okolí. Můžete k tomu využívat vlastní automobil, případně Vám ho zajistíme. Možnost rozšíření spolupráce na dálkové vyhlídkové transfery.
Všechny další podrobné informace se dozvíte na pohovoru.

Nabízíme

Po zapracování nástupní bonus 3000 až 10 000 Kč.
Možnost kariérního růstu.
Pracovní doba podle vlastních časových možností.
24h helpline.
Přátelský přístup a zázemí společnosti.

Požadujeme

Věk alespoň 21 let,
Řidičský průkaz skupiny B,
Čistý trestní rejstřík,
Evidenční karta řidiče taxislužby (pomůžeme Vám ji získat),
Koncese na přepravu osob (pomůžeme Vám ji získat),
Zkoušky z místopisu (připravíme Vás na ně),
Zkušenosti s řízením a alespoň částečná znalost Prahy jsou velkou výhodou

Znalosti

Řidičský průkazSkupina B
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Lokalita brigády

Praha i okolí