Obsluha do Kavárny Kočičí Praha

eFact, s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží5
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
80Kč / hod

Pracovní náplň

*JSI STUDENT VŠ A POTŘEBUJEŠ PŘIVÝDĚLEK? TAK TOHLE JE IDEÁLNÍ BRIGÁDA PRO TEBE*

Hledáme studenta - vysokoškoláka, který miluje kávu a kočky, a rád/a by pracoval/a v příjemném prostředí Kavárny Kočičí Karlín.

Pokud jsi pracovitá či pracovitý, rozdáváš úsměvy na všechny strany a spolehlivost ti není cizí, jsi náš člověk!

*BRIGÁDA POUZE PRO OSOBY STARŠÍ 18ti LET z důvodu pouze dlouhodobé spolupráce*

Nabízíme

- příjemné pracovní prostředí
- tým skvělých kolegů
- plné zaučení v oblasti kávy.
- přizpůsobení směn tvému školnímu rozvrhu.

Požadujeme

- parťáka, který na pohovoru neplýtvá frázemi jako "spolehlivost", "pracovitost", "nadšení", ale který nám tohle všechno ukáže v praxi hned na první směně.
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina