Designex Food s.r.o.

Brigádník ve školním bistru (vhodné pro studenty VŠ)

  • žena10
  • muž10
  • na pohlaví nezáleží10

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
100Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme komunikativní týmové hráče, kteří by se spolu s námi rádi podíleli na chodu a rozvoji nového konceptu školních bister. Vaším úkolem bude komunikace se zákazníky a jejich obsluha, příprava jednoduchých pokrmů, udržování čistoty a práce s pokladnou. Vhodné pro studenty VŠ, maminky na mateřské dovolené i důchodce.

Hledáme brigádníky do těchto provozoven:
- ReFresh Bistro, Dušní (Dušní 900/17, 110 00 Praha)
- ReFresh Bistro, Postupická (Postupická 3150, 140 00 Praha)
- ReFresh Bistro, Masná (Masná 700, 110 00 Praha)
- ReFresh Bistro, Kladno (Plzeňská 3103, 272 01 Kladno)
- ReFresh Bistro, Sedlčany (Nádražní 90, 264 01 Sedlčany)
- ReFresh Bistro, Kutná Hora (Jiřího z Poděbrad 288, 274 01 Kutná Hora)

NÁSTUP MOŽNÝ OD 27. 8. 2018
Více informací na www.refreshbistro.cz/kariera

Nabízíme

- Nástupní mzda 100 Kč na hodinu (+ spropitné)
- Měsíční bonusy z tržeb
- Skvělý kolektiv nadšených lidí v pohodovém prostředí
- Zaměstnanecké slevy
- Příspěvek na stravování za každou odpracovanou hodinu
- Flexibilní možnost plánování směn v rámci otevírací doby
- Rychlý rozvoj společnosti s možností kariérního růstu

Požadujeme

- Možnost docházet na směny v otevírací době Po-Pá mezi 7:00 až 16:00 hod.
- Komunikativnost
- Odpovědnost (práce s hotovostí)
- Pozitivní přístup