Tipař - doporučitel

9. 10. 2017 - 31. 12. 2017
Ing. Dušan Sedlák
  • na pohlaví nezáleží10
150Kč / hod

Pracovní náplň

Protože zájem veřejnosti o outdoorové i indoorové (klasické únikovky) roste, i my svou nabídku her stále rozšiřujeme. Za tímto účelem hledáme spolupracovníky na pozici tipař - doporučitel. Jak již z názvu pozice vyplývá, tipař má jednoduché poslání. Vlastní aktivitou, propagací či osobními kontakty doporučit naše hry zájemcům (jednotlivcům i firmám). Řada firem totiž zařazuje tyto hry do svých teambuildingových aktivit, či jako součást zaměstnaneckých benefitů. Objednávky firem v těchto případech pak představují objem v řádu desítek či stovek her. Po nákupu každé hry bude tipaři vyplacena odpovídající provize.

Nabízíme

- motivující provizní systém
- volnou pracovní dobu
- nemusíte dojíždět za prací
- práci bez zbytečné administrativy
- žádné závazné smlouvy
- práci na základě Smlouvy o zprostředkování

Požadujeme

- obchodního ducha
- příjemnou komunikaci se zákazníky
- spolehlivost
- samostatnost

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let