Zákaznická podpora po emailu

5DM.cz, s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu

Pracovní náplň

Hledáme pomocníka na emailovou zákaznickou podporu pro největší český cashbackový portál PlnaPenezenka.cz. Po zapracování nabízíme možnost práce z pohodlí domova a hlavně drtivou většinu spokojených zákazníků, kterým je radost odpovídat.

Pár informací o nás:

Jsme největší cashback portál v ČR a plánujeme nezpomalovat růst.
Co je cashback? Vyberete si z téměř 650 zapojených obchodů, provedete nákup a my vám dáme pár procent z nákupu zpět, třeba v Mallu, na Bookingu, v zahraničních eshopech apod.

Naši uživatelé produkt milují a my s nimi, kdo by také nechtěl ušetřit.
Máme široké spektrum více než 500 000 zákazníků – od nízkopříjmových maminek na mateřské až po vysokopříjmové podnikatele a majitele mnoha firem, kteří prostě rádi šetří.

Náplň práce:

-komunikace se zákazníky po emailu
-zjišťování potřeb a přání zákazníků a následné navrhování nového řešení

Nabízíme

-práci v mladém energickém týmu
-možnost výkonnostních bonusů
-možnost pracovat po zapracování většinu času z domova

Požadujeme

-časovou flexibilitu
-schopnost vcítit se do kůže zákazníka a prozákaznický přístup
-vzdělání alespoň ukončené SŠ s maturitou (vhodné i pro studenty VŠ)
-možnost pracovat aspoň 30 a více hodin týdně
-účast na pravidelných schůzkách v pražské kanceláři

Znalosti

Vzdělání absolvent