Administrátor

Národní divadlo
  • na pohlaví nezáleží2
  • Střední škola
  • angličtina

Pracovní náplň

• Administrativní síla bude hlavní komunikační bod pro povinné testování celé Opery (jedná se o více než 500 osob v pracovním poměru, k tomu hodně spolupracujících na externí smlouvy a dohody).
• Administrátor bude komunikovat se 2 tajemníky sborů (ND a SO), 2 manažery orchestrů (ND a SO), s vedoucím nové produkce (seznamy inscenátorů, externistů, hostů), sekretariátem opery, a 2 tajemnicemi uměleckého provozu. Od těchto všech osob (celkem 8) bude sbírat podklady pro seznam zaměstnanců, kteří se mají účastnit povinného testování.
Konkrétně bude:
- zajišťovat ze všech složek opery podrobné seznamy osob k testování a časovou osu jednotlivých testovacích dnů dle potřeb provozu opery
- seznamy distribuovat na personální oddělení i směrem k jednotlivým vedoucím pracovníkům úseků a jednotlivcům (elektronicky), aby byli všichni včas informováni a na testování se dostavili
- pokud budou potřeba doplňující údaje, zajišťuje oboustrannou komunikaci, případně i další směrem (zejména na personální oddělení)
- po ukončeném testování příslušného dne zjišťuje důvody, proč se zaměstnanec nedostavil na povinné testování, sbírá příslušné podklady (testy z laboratoře, potvrzení od jiného zaměstnavatele).

Nabízíme

Spolupráci na DPP,

Požadujeme

Ideálně SŠ vzdělání s vysokou úrovní komunikačních dovedností, ale zároveň i s kultivovaností v jednání. Jedná se o práci s lidmi, kteří budou mít před premiérami.
Člověk by měl znát práci s excelem, outlookem, schopnost vyhodnocovat data.
Prosíme o důslednost, preciznost, časovou flexibilitu.
Uvítáme znalost mimořádných opatření pro testování zaměstnanců :) a angličtina by také nebyla špatná, alespoň v základní komunikaci. Někteří mohou mluvit jen anglicky.
Požadujeme člověka, který bude k dispozici nejpozději od 12.1.2022 do 4.2.2022. Máme zájem o stabilní spolupráci po celou dobu povinného testování.

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)
Dokumenty (Word)

Konfekční údaje a věk

Věknad 18 let

Lokalita brigády