Roznašeč salátů v Green Factory

Velvetleaf s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží3

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
130Kč / hod

Pracovní náplň

Řetězec salátových barů Green Factory – Salad Your Life hledá nové kolegy pro roznášku salátů a dalších produktů. Do mladého kolektivu hledáme pozitivní a usměvavé kolegy s chutí do práce a rychlýma nohama. Staň se jím právě Ty!

Náplní práce je roznos salátů v blízké vzdálenosti dané provozovny v pracovních dnech od 11. – 14. hodiny. Lze domluvit delší pracovní dobu, vše dle dohody.

Jedná se o lokality: Praha 1, Praha - Karlín

Pokud máš zájem rozšířit náš mladý a ambiciózní tým, pošli nám své CV a rádi se s Tebou setkáme!

Nabízíme

- být součástí rychle rostoucího řetězce salátových barů
- práci v příjemném, přátelském kolektivu
- zaměstnanecké slevy
- vstřícnost
- možnost dlouhodobé brigády
- nástupní hodinová mzda od 130 Kč/hod čistého
- brigádu na DPP

Požadujeme

- pozitivního ducha se smyslem pro humor
- spolehlivost s velkým S
- chuť pracovat
- orientace v terénu
- potravinářský průkaz
- věk minimálně 18 let

Lokalita brigády

Praha 1