Řidič doprovodného vozidla balónu, průkaz BE

Skydea s.r.o
  • muž5
  • Řidičský průkaz sk. B

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu

Pracovní náplň

Do týmu hledáme fyzicky zdatné jedince, ideálně s řidičským pr. BE, kteří pomáhají s přípravou balónu k letu a následně ho za letu doprovázejí po silnici. Řízení s přívěsem (3-5m). Lety plánovené brzy ráno a pozdě večer. Odměna 600-900 Kč/let (5 hodin). Výjezd z Prahy do Benešova/Českého ráje. Několikrát týdně, vhodné ke škole/jiné práci.

Nabízíme

- Odměnu 700 – 1 000 Kč za let, dle vzdálenosti a časové náročnosti.
- Možnost se občas při letech svézt jako pasažér.
- Možnost stát se kvalifikovaným pilotem v naší firmě.
- Možnost stát se pověřeným servisním technikem letecké techniky

Požadujeme

- Schopnost převzít zodpovědnost za svěřenou techniku.
- Schopnost řídit terénní vůz s přívěsem (+ manipulovat a couvat).
- Samostatný a zodpovědný přístup k pracovnímu nasazení.
- Fyzickou zdatnost.

Znalosti

Řidičský průkazSkupina B

Lokalita brigády

Praha i okolí