MerchShop s.r.o.

Merchgirl / merchboy

  • na pohlaví nezáleží3
  • Řidičský průkaz sk. B

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu

Pracovní náplň

Hledáme nové kolegyně nebo kolegy, kteří jsou spolehliví, samostatní a komunikativní. Momentálně nabízíme krátkodobé brigády na zimu/jaro 2019. Při oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce. Jedná se o pozici prodejce merchandisingu hudebních interpretů v rámci koncertů či festivalů. Časová náročnost dle termínů koncertů / hudebních akcí, vykonávání práce „v terénu“ – ČR / SR (řidičský průkaz B).

Nabízíme

Brigáda v zajímavém prostředí – koncerty, hudební festivaly i jiné kulturní akce
Žádná kancelář – práce v terénu
Krátkodobá i dlouhodobá spolupráce
Odměna 1.000,-Kč / akce, DPP nebo faktura

Požadujeme

Spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita
Komunikativnost a příjemné vystupování
Řidičský průkaz B

Znalosti

Řidičský průkazSkupina B

Lokalita brigády

Praha i okolí