Řidič / ka rozvoz pečiva firma Odkolek

Autodoprava Slad
  • žena1
  • muž2
  • Řidičský průkaz sk. B

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Dobrý den , nabízím pracovní místo řidiče .
Jedná si o rozvoz pečiva pro firmu Odkolek , začíná se jezdit v brzských ranních hodinách , tudíž je potřeba mít auto , nebo výborný spoj do zaměstnání . Když by jsi byl / la v blízkém okolí a nebyl by dojezd až tak moc veliký a měl / la by jsi kde parkovat firemní velké auto , dalo by se o dopravě do práce uvažovat .
Práce není nijak náročná , a co si budeme kdo chce pracovat tak pracovat bude . Dneska je práce dost , ale málo té která tě bude bavit , a nebudeš někde celý den zavřený a neužiješ i rodiny , zábavy a přátel . Tím že se začíná brzo , tak se i brzo končí .... A odměna za odvedenou práci ??? Ta také není vůbec špatná , zaplatíš a ještě ti dost zůstane . První týden nebudeš na nic sám / ma bude s tebou jezdit někdo kdo tě to pořádně naučí a až si budeš na 100% jistý že to zvládneš tak hurá do výru velkoměsta ... Musíš být samozřejmě obrněný trpělivostí a mít pevné nervy . 'Protože né každý den je růžový . Ale když to zvládnou ostatní tak ty taky !!!! V případě potřeby není problém dostat zálohu .... HPP / DPP / DPČ .
Pokud tě tato nabídka oslovila a vážně máš zájem , tak prosím kontaktovat na telefonní číslo 777014430 , 775617324 . Reaguji i na sms po případě WhatsApp.

Požadujeme

Řidičský průkaz skupiny B

Znalosti

Řidičský průkazSkupina B

Lokalita brigády