Barista pro pojízdné kavárny Kofi-Kofi

KOFI-KOFI servis s.r.o.
  • žena10
  • muž10
  • na pohlaví nezáleží10
  • Střední škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
130Kč / hod

Pracovní náplň

Do našich pojízdných kavárniček Kofi-Kofi hledáme nové baristy.

Máš rád vůni kávy? Rád pracuješ s lidmi? Chceš se naučit něco nového?

Nabízíme brigádu s flexibilní pracovní dobou. Možnost baristického kurzu zdarma a další vzdělávání ve světě kávy. Mzdu až 130 korun na hodinu + dýška od zákazníků. A samozřejmě skvělý kolektiv mladých lidí.

Od tebe požadujeme jen úsměv na tváři, zodpovědnost a pozitivní přístup. Vše ostatní potřebné tě naučíme.

Zapoj se do našeho rostoucího projektu Kofi-Kofi a začni lidem kolem sebe zpříjemňovat kávou den.

Pro představu mrkni sem - facebook.com/kavaKofiKofi nebo sem - kofikofi.cz

Pokud se chceš dozvědět víc, napiš do odpovědního formuláře nebo zavolej.

Těšíme se na Tebe!

Aneta a zbytek týmu Kofi-Kofi

Nabízíme

- až 130 korun na hodinu
- dýška
- baristický kurz
- super kolektiv

Požadujeme

- minimálně 18 let
- zodpovědnost
- pozitivní a aktivní přístup
- komunikativnost

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Lokalita brigády

Praha 1, 2 a 3