Věda nás baví o.p.s.

MASTER LEKTOR/KA kroužku VĚDA NÁS BAVÍ

  • na pohlaví nezáleží20
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
160Kč / hod

Pracovní náplň

Chcete samostatně zrealizovat a vést kroužek VĚDA NÁS BAVÍ nebo CREATIV jako naši proškolení Master Lektoři (ML)?

Hledáme příjemné, samostatné, organizačně schopné, nadšené zájemce o práci s dětmi, kteří mají kladný vztah k poznání.

Získáte nejen motivující finanční odměnu, ale také cennou pedagogickou praxi, a to díky tomu, co Vás baví a naplňuje!

Nabízíme

• Odměnu ve výši až 565 Kč/lekci při 17 a více přihlášených dětech v kroužku (až 515 Kč/lekci při 13 - 16 dětech, až 415 Kč/lekci při 10-12 přihlášených dětí, až 315 Kč/lekci při 6-9 přihlášených dětí)
• Navíc 700,- na případné výlohy (nájem) – pokud se nevyčerpají, zůstávají ML
• Materiály pro experimenty a podrobné učební plány
• Důkladné proškolení
• Opora našeho koordinátora
• Délku pracovního poměru vždy nejméně na jedno celé pololetí školního roku (celkem na 14 lekcí)
• Cennou pedagogickou praxi
• Délka lekce 60 min. nebo 95. min
• Záštitu společnosti akreditované MŠMT
• Práci na DPP, DPČ nebo živnostenský list

Požadujeme

• minimální věk 18 let
• schopnost samostatně jednat s rodiči i se školou
• místo bydliště nejlépe v daném městě
• sympatické a vstřícné vystupování
• praxe a odbornost výhodou
• trestní bezúhonnost
• 2x za pololetí účast na školení.

Více informací na http://www.vedanasbavi.cz/master-lektor.

Těšíme se na spolupráci!

VĚDA NÁS BAVÍ
www.vedanasbavi.cz

Znalosti

Vzdělání absolvent

Lokalita brigády

Praha i okolí