Phone Guru

Executive Job s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží2

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
130Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme telefonisty/ky pro náš start-up. Přinášíme online revoluční projekt v oblasti náboru a potřebujeme pomoct to dát vědět světu.

Pokud rádi telefonujete nebo Vás to dokonce baví, jste komunikativní, umíte pružně reagovat, máte pozitivní energii a nadšení, zníte jako náš člověk! 

Co budete dělat?
• Především telefonovat! 
• NEBUDETE NIC PRODÁVAT

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
• Fajn partu nadšených lidí a super koncept na který lidi slyší
• Flexibilitu v pracovní době z domova nebo odkudkoliv, kde se cítíte dobře
• Při kvalitních výsledcích možnost dlouhodobé spolupráce
• Férové finanční ohodnocení (fix + ohodnocení na základě úspěchu)
• Nástup ihned

Požadujeme

A co hledáme my u Vás ?
• Komunikativnost a zdravou dávku sebejistoty
• Schopnost rychle se zorientovat v problematice
• Selský rozum a schopnost improvizace
• Uživatelská počítačová gramotnost
• Zkušenosti s telemarketingem vítány ale nejsou podmínkou

Pracovní zkušenosti

Operátor/kaMěsíc

Znalosti

IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)