TESS promotion s.r.o.

Stevard/ka a Minibarista/ka na vlacích Českých drah

  • na pohlaví nezáleží20
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
125Kč / hod

Pracovní náplň

Buďte neustále v pohybu a zamilujte si práci na cestách. Váš pracovní den nikdy nebude stejný a budete pokaždé potkávat nové lidi. Právě teď totiž hledáme milé, spolehlivé a zodpovědné kolegy/ně na pozice Stevard/ka a Minibarista/ka pro středisko Praha.

Co Tě u nás čeká?
• Prodej drobného občerstvení za lidové ceny
• Poskytování informací cestujícím s úsměvem na tváři
• Možnost plánování směn dle Tvých časových možností
• Přátelský kolektiv

Nabízíme

• Flexibilní plánování směn
• Ranní, odpolední i celodenní směny
• Zajímavé prostředí vlaku
• Dlouhodobá spolupráce
• Odjezd z výchozí stanice Praha hl. nádraží a návrat zpět do stanice Praha hl. nádraží ve stejný den
• Forma spolupráce na DPČ či ŽL (po domluvě možnost DPP)
• 110 Kč/hod. – základní sazba
• 130 Kč/hod. – sazba při 10 a více odpracovaných směnách za měsíc
• 135 Kč/hod. – státní svátek
• Finanční bonusy ke směnám

Brigáda je vhodná ke studiu nebo jako přivýdělek k HPP.

Požadujeme

• Plnoletost
• Platný potravinářský průkaz
• Základní znalost AJ nebo NJ (komunikace na základní úrovni s cestujícími)

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Lokalita brigády

Praha i okolí