Sportnet Data s.r.o.

Administrátor sportovních dat pro Livesport

  • muž5
  • Střední škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
130Kč / hod

Pracovní náplň

Máš prázdniny a hledáš brigádu, která Tě bude bavit a budeš si ji moct udržet i po prázdninách během školy? Ozvi se nám!

Hledáme šikovné administrátory, kteří nám pomohou spravovat informace pro více než 110 milionů našich uživatelů z celého světa.

Pracovní náplní je sledování sportovních utkání a zapisování dat (výsledky, statistiky, sestavy) do interního systému. Píšeme reportáže z utkání, zpracováváme přestupy sportovců a mnoho dalšího. Směny si volíš sám v týdenním předstihu.

Nabízíme

● kariérní růst s nadstandartním finančním ohodnocením
● možnost volit si sám směny
● příjemnou pracovní atmosféru v mladém kolektivu
● moderní eco-friendly pracoviště

Požadujeme

● student SŠ, VŠ
● sportovní přehled
● znalost webu/aplikace Livesport

Pracovní zkušenosti

Administrativní pracovník/ceRok

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)
Dokumenty (Word)

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let