Vzdělávací centrum Populo, z. s.

Lektor/ka českého jazyka nebo matematiky

  • na pohlaví nezáleží6
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě

Pracovní náplň

Hledáme nové posily pro individuální doučování českého jazyka nebo matematiky pro žáky základních a středních škol. Chcete-li trávit volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu!

Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou.

Pokud Vás tato pozice zaujala, napište nám, jaké jsou Vaše časové možnosti, případně jaký (další) předmět dokážete vysvětlit ostatním.

Nabízíme

- praxi v oboru a potvrzení pro zaměstnavatele a školu
- rozvoj pedagogických schopností
- metodickou podporu ve formě celoročního školení (s možností získat certifikát)
- tematické semináře, na kterých si vyzkoušíte vlastní schopnosti prezentace
- časově flexibilní práci, kterou skloubíte se studiem
- nabídka dlouhodobé spolupráce
- výdělek odpovídající Vaší praxi s možností růstu
- podporu školy při organizaci výuky
- využití učeben pro samostudium
- PC, tiskárnu, kopírku, knihovnu k dispozici (i pro vlastní potřeby)
- občerstvení zdarma

Požadujeme

- perfektní znalost vyučovaného předmětu
- věk minimálně 18 let, ukončené SŠ vzdělání
- schopnost předat znalosti
- zodpovědný a pozitivní přístup
- VŠ či její studium výhodou

Znalosti

Vzdělání absolvent