Agentura STUDENT s.r.o.

Instalace operačních systému – Praha 4 – 150 Kč/h

  • na pohlaví nezáleží2
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se správou a rozvojem IT technologií, hledáme brigádníky na pozici: pomocný technik.

• odpojení notebooků a PC včetně periferií,
• instalace operačního systému a přidružených aplikací,
• opětovné zapojení PC,
• komunikace v rámci oddělení.

Nabízíme

• mzda 150 Kč/hod, možnost denního vyplácení,
• jistá brigáda do konce roku s možností prodloužení,
• získání zkušeností s prací v IT,
• práce v dobře dostupné lokalitě (Praha 4, Pankrác)
• moderní pracovní prostředí.

Požadujeme

• možnost pracovat 8:00 – 16:00, alespoň 2x týdně (Po – Pá),
• základní znalost IT a operačních systémů (Windows 10),
• znalost Active Directory výhodou,
• reprezentativní vystupování, pečlivost, spolehlivost,
• vhodné pro studenty IT.

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Správa Windows

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let