Copywriter(ka) - home office, práce s textem, hry (brigáda zrušena)

CYBER GLOBAL s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávu
150Kč / hod

Pracovní náplň

Jsi kreativní a baví Tě pečlivě pracovat s myšlenkami? Pak jsi tu správně! Hledáme copywritera/rku.
Proč bys měl/a být kreativní?
Protože je čas se opřít do nápadů, které posuvají hranice inovací.

Proč bys měl/a dělat s námi?
Protože makáme na něčem, co je budoucnost digitálního světa. Můžeš se přiučit věci, které jsou Tvému zájmu blízké a rozšíří Tvé znalosti a dovednosti.

Co po Tobě budeme chtít?
Budeš naší pravou copyrukou, po které zůstane otisk výjimečnosti v popisech našich přelomových inovacích.

Možnost práce z domova
Základem bude Tvá práce z domova, kde jsi v klidu a máš tam tvořivý komfort, jaký máš rád/a.

Další informace o brigádě
Budeš spoluvytvářet texty a obsahy inovativních mobilních aplikací, návrhů pro webové stránky a podklady pro marketingové kampaně na Facebooku a Instagramu. Vše, co v digitálním světě děláme, funguje až moc dobře - chceme tak projekt rozšířit do více zemí.
Celá práce Vám zabere maximálně pár hodin denně, 100% práce z domova
Fajn peníze ke studiu. Plat v hodinovce dle dohody a kvality práce.

Nabízíme

COKOLIV

Výhodou
• aktuální zkušenosti
• obsahová tvorba Facebook příspěvků a kampaní

Požadujeme

• Minimálně SŠ vzdělání, aktivní a zodpovědný přístup k práci
• Dobrá znalost gramatiky, interpunkce a rozložení textu
• zkušenosti s práci s textem
• cit pro text, rozhovor a dialog
• znalost storytelling vyhodou
• Samostatnost při dotahování zadaných úkolů
• Základní znalost a povědomí o funkčnosti SEO
• Kreativní myšlení a aktivní vyhledávání novinek v daných oblastech
• Flexibilita a schopnost multitaskingu

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let

Lokalita brigády

Praha i okolí