HAVELOCK s.r.o.

Barista/cukrář

  • na pohlaví nezáleží10

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
130Kč / hod

Pracovní náplň

Miluješ donuty jako my? Hledáš práci v přátelském kolektivu a más v sobě týmového ducha? Pak hledáme právě Tebe!

Do naší prodejny s donuty hledáme do týmu nové kolegy (baristy, prodejce, cukráře), pro které je úsměv na tváři a přátelský přístup k zákazníkům samozřejmostí. Práce u nás je různorodá a určitě se u nás nebudeš nudit! :)

Zkušenosti z oboru jsou samozřejmě výhodou, nicméně ani bez praxe se u nás neztratíš, rádi Tě všemu naučíme. Stačí mít chuť učit se novým věcem a pozitivní přístup. (www.offbeatdonuts.cz)

Nabízíme

Plat 130 Kč/hod · Směny dle dohody · Zaměstnanecké slevy · Možnost kariérního postupu · Přátelský kolektiv · Hodně legrace

Požadujeme

Příjemné a reprezentativní vystupování · Týmového ducha · Touhu učit se novým věcem a být součástí unikátního projektu · Praxe v oboru výhodou, ne však nutností · Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou