Řidič nebo řidička, my jsme dobrá partička !

1. 11. 2017 - 30. 4. 2018
Dantoya Car Management s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží20
  • Střední škola
  • angličtina
140Kč / hod

Pracovní náplň

Řízení vozidla je pro Vás příjemně strávený čas, kdy si i tak trochu odpočinete ?
Nebo hledáte slušný přivýdělek ke studiu nebo k práci ?
Pak hledáme právě Vás !

Čeká Vás přeprava osob dle požadavků našich partnerů a lehká administrativa při zápisu jízd

Nabízíme

My Vám nabízíme:
- flexibilní možnost výběr směn v online systému, dle vlastních časových možností až na měsíc dopředu
- smlouvu na DPP
- moderní vozový park a příjemné prostředí
- 2 části odměny - fixní část a motivační bonus (zde je další možnost růstu finanční odměny)
- školení a podporu

V případě zájmu je nutné zaslat strukturovaný životopis na e-mailovou adresu níže nebo pomocí formuláře pro odpově

Požadujeme

Budeme ovšem vyžadovat:

- věk 21+ a čistý TR
- základní orientaci po Praze
- řidičský průkaz sk. B
- základy komunikace v cizím jazyce
- spolehlivost, dochvilnost a dobré komunikační dovednosti
- +/- 3 směny za celý týden (vč. víkendu) nebo +/- 2 směny za víkend

Znalosti

Vzdělání absolvent
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Lokalita brigády

Praha i okolí