sčítání nemotorové dopravy v Praze (brigáda zrušena)

10. 6. 2019 - 27. 6. 2019
Nadace Partnerství
  • na pohlaví nezáleží15
160Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme šikovné brigádníky pro ruční sčítání nemotorové dopravy (cyklistů, chodců a dalších) na různých městských částech v Praze. Sčítání bude probíhat ve všedních dnech (pondělí – čtvrtek) v průběhu června.

O co jde?
- Zapisování počtu a typů všech procházejících/projíždějících (pěší, cyklisté, atd.) na vybraných lokalitách
- Zapisování počtů do připravených archů po 15 minutách
- Sčítání na jednom profilu zahrnuje jeden den sčítání od 6 do 22h
- Sčítat se bude za jakéhokoliv počasí

Kde?
- Dostanete přiděleny lokality v Praze a konkrétní datum sčítání na nich
- Zde sčítáte vždy 8 hodin dle přiděleného typu směny
- Zaškolení a podpis smlouvy v naší pražské kanceláři (Na Václavce 1135, Praha 5)

Kdy?
- Sčítání probíhá od 3. do 27. 6. 2019
- Vždy pondělí až čtvrtek
- Dle domluvy minimálně 4 dny práce v tomto termínu
- Na výběr je vždy buď ranní směna (6 – 14h) nebo odpolední směna (14 – 22h)

Nabízíme

- Fyzicky nenáročnou práci
- Zaškolení a předání vytištěných sčítacích archů a podkladů k jednotlivým lokalitám
- Odměnu za spolehlivou práci 160,- Kč/h.
- Spolupráci na dohodu provedení práce (DPP) nebo na fakturu
- Výplata na účet do 7 dnů od předání vyplněných sčítacích archů (po odpracování všech
nasmlouvaných dnů)

V případě zájmu nám zašlete životopis a uveďte též dny, kdy se můžete sčítání zúčastnit.

Budeme se těšit na spolupráci!

Požadujeme

- Spolehlivost a PEČLIVOST!
- Odolnost vůči počasí ;-)
- Odpracovat alespoň 4 dny

Lokalita brigády

Celá Praha