Hosteska / prodejní asistent

3. 11. 2017 - 31. 5. 2018
QUIQ s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží4
120Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme hostesku / prodejního asistenta

pro významné značky elektrospotřebičů na dlouhodobou spolupráci. Prezentace běží vždy od úterý do neděle, každý týden. Pracovní doba 9-17hod, 10-18hod nebo 13-19hod. Možnost plánování směn, je jenom na Vás kolik dní v měsíci odpracujete (min. 5 dní v měsíci).

Ideální pro studentky i pro maminky na mateřské dovolené.

Jedná se o stálou brigádu po celý rok formou DPP/ŽL.

Své odpovědi pošlete spolu s fotkou, životopisem a referencemi na e-mail praha@quiq.cz

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti, včasné výplaty, dobré finanční ohodnocení (až 120 - 150 Kč/hod), dlouhodobou spolupráci s předem jasnými termíny práce, motivační systém práce, možnost kariérního postupu, zajímavé školení, přátelské prostředí.

Požadujeme

Spolehlivost, komunikativnost, zkušenosti s prací hostesky nebo prodejce vítány, potravinářský průkaz, věk min. 18let. Povinné zaškolení.

Lokalita brigády

Celá Praha