ForCamping s.r.o.

SKVĚLÁ BRIGÁDA V OUTDOOROVÉ PRODEJNĚ 4CAMPING

  • na pohlaví nezáleží4
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
120Kč / hod

Pracovní náplň

Sháníš zajímavou brigádu na léto?
Baví tě komunikace s lidmi a chceš pracovat v mladém a přátelském kolektivu?
Máš vztah ke sportu a k turistice?
Pak hledáme právě Tebe!

Pro naše pražské prodejny (na Praze 1,4, 9 a 18) hledáme posily na dlouhodobou brigádu.

PRODAVAČ/KA V OUTDOOROVÉ PRODEJNĚ

CO TĚ U NÁS ČEKÁ:
- prodej outdoorového zboží
- odborné poradenství a pomoc zákazníkům s výběrem zboží
- příjem zboží do systému, práce s počítačem
- zpracování objednávek a výdej zboží přes eshop 4camping.cz

Nabízíme

CO TI NABÍZÍME:
- čistou mzdu 100 Kč/hod + možnost měsíčních odměn dle obratu prodejny
- zaměstnaneckou slevu na nákup zboží
- pravidelnou pracovní dobu PO – PA v otevíracích hodinách prodejny (10 - 19hod) dle tvých možností
- pracoviště dle tvého výběru na jedné z pražských prodejen (obchodní pasáž Černá růže, Vysočanská, Pankrác nebo Letňany)

ZAUJALI JSME TĚ? NEVÁHEJ a OZVI SE NÁM!

Požadujeme

CO OD TEBE POŽADUJEME:
- komunikativnost a chuť prodávat
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- spolehlivost a pracovitost
- zájem o sport, turistiku, cestování
- výhodou je předchozí zkušenost s podobnou činností ( prodej, zákaznický servis, administrativa apod.) nebo znalost outdoorového zboží

Pracovní zkušenosti

Asistent/ka prodejePůl roku

Znalosti

Vzdělání absolvent

Lokalita brigády

Praha 1, 4, 9 a 18