Přeprava osob - flexibilní plánování směn

30. 10. 2017 - 31. 3. 2018
Dantoya Car Management s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží10
  • Střední škola
  • Řidičský průkaz sk. B
  • angličtina
110Kč / hod

Pracovní náplň

Jsme ryze česká společnost s vlastním vozovým parkem. Protože rychle rosteme, hledáme pro naše auta značky Škoda brigádníky na pozici řidiče/řidičky.

Zajišťujeme přepravu klientů po Praze a okolí do 50 km za pomoci moderních aplikací, bez trvelého sledování z dispečinku.

U nás si můžeš plánovat směny měsíc dopředu. Na výběr máš ranní, odpolední nebo noční. Brigáda je koncipována jako přivýdělek, je tak ideální pro vysokoškoláky, důchodce i pro zaměstnance a HPP.

Nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout?
- flexibilní plánování směn podle Tvých časových možností přes náš online systém
- moderně vybavené automobily (nepoužíváš vlastní vůz ani vlastní telefon)
- know-how ve formě školení a manuálů
- plnou podporu a zázemí naší centrály
- příjemnou brigádu bez tlaku (nikdo po Tobě nechce projet Prahou za 30 minut)
- žádné vstupní poplatky.
- lidský přístup a férové jednání

Splňuješ všechny naše požadavky a rád(a) by ses stal(a) součástí našeho týmu? Zašli nám Tvůj e-mail, telefonní číslo a životopis, abychom Tě mohli kontaktovat.

Těšíme se na Tvoji odpověď :)

Požadujeme

- platný řidičský průk. sk. B (najeto alespoň 10.000 km)
- věk minimálně 21 let
- čistý výpis z rejstříku trestu
- v bodovém přehledu řidiče by nemělo být aktuálně 6 a více bodů nebo 7 bodový přestupek
- dobrou orientaci po Praze
- komunikovat v Aj či jiném světovém jazyce (stačí základní úroveň).

Znalosti

Vzdělání absolvent
Řidičský průkazSkupina B
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Lokalita brigády

Praha i okolí