Zdravotní klaun, o.p.s.

Pomáhej rozdávat úsměv

  • na pohlaví nezáleží6

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
140Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáte fundraisingovou brigádu při studiu či přivýdělek? Jste komunikativní a nebojíte se oslovit lidi pro dobrou věc? Chcete pomoci přinášet radost a smích dětem do nemocnic? Pak hledáme právě vás!

Představíte naše programy a poslání speciálně vyškolených Zdravotních klaunů, budete získávat kontakty na naše nové dárce, díky kterým bude do dětských nemocnic pravidelně proudit smích a dobrá nálada. Nebudete na to sami, budete pracovat ve dvojicích.

Kdy?

Pracovní doba flexibilní ve dnech dle domluvy, v pracovním týdnu v odpoledních hodinách, o víkendu v čase cca 12 - 18.00 hod., vždy na min.3 hodiny denně. Nutno odpracovat min. 12 hod měsíčně.

Kde budete pracovat?

Obchodní centrum Letňany, Veselská 663, 199 00, Praha 9

Nabízíme

Odměna za práci 140 Kč/hod. Podepíšeme s vámi DPP (Dohodu o provedení práce) nebo pokud máte živnostenský list, můžete nám svou práci fakturovat.

Odpovězte ideálně přes odpovědní formulář. Napište nám prosím pár vět o sobě nebo zašlete svůj životopis.

Požadujeme

Tohle u Vás hledáme:

Komunikativnost
Přirozenost
Nebát se oslovit lidi pro dobrou věc
Citlivou prezentaci našeho poslání a programů Zdravotního klauna
Nadšení pro naši práci s nemocnými dětmi a osamělými seniory
Běžnou uživatelskou dovednost s tabletem
Zkušenost z práce pro neziskovku výhodou (pokud ne, vše vás naučíme)
Věk 15 +
Ochotu spolupracovat dlouhodobě

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let