Tety na hlídání - Ing. Hana Procházková

Hlídání Praha 8

  • žena1
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
100Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme milou Tetu na hlídání 10ti letého chlapce- dohled nad přípravou do školy, příprava večeře. Hlídání by bylo třikrát týdně dle domluvy mimo pátek. hlídání od 16 do 19 hodin. MHD Kobylisy.

Pravidelný příjem při hlídání od 100kč/h do 120Kč/h- dle zkušeností.
Působíme po celé Praze a v okolí. Tato práce je vhodná pro studenty i důchodce, jako příjemný přivýdělek.
Více o nás najdete na http://www.tetynahlidani.cz/hledate-praci

Pro více informací a osobní schůzku nás kontaktujte.
Těšíme se na Vás a Vaše odpovědi.
Tety na hlídání

Nabízíme

seriózní jednání, spolehlivost, možnost seberealizace, pojištění

Požadujeme

výpis z rejstříku trestů, zkušenost s dětmi, věk nad 20 roků

Znalosti

Vzdělání student

Lokalita brigády

Praha 8